DOBOS

Dolnośląski Ośrodek Badania Opinii Społecznej DOBOS

Pierwsze certyfikaty rozdane

• 1 Gru, 2012 • Kategoria: Aktualności

Znamy już pierwszych laureatów w konkursie Firma i Gmina XXI Wieku organizowanym przez Dolnośląski Ośrodek Badania Opinii Społecznej.

Komisja Konkursowa  konkursu ustaliła dość restrykcyjne progi punktowe – uczestnicy, którzy zdobędą poniżej 82 punktów procentowych nie otrzymają żadnego certyfikatu !.

Mimo wygórowanych wymagań okazało się, że są na terenie naszego województwa zarówno gminy jak i firmy, które bez trudu mogą sięgnąć po to prestiżowe wyróżnienie.

W listopadzie zostało przyznanych, aż sześć certyfikatów. Laureatami zostali:

W kategorii Gmina XXI Wieku 2012

Gmina Długołęka – złoty certyfikat
Gmina Sobótka – złoty certyfikat
Gmina Leśna – srebrny certyfikat

W kategorii Firma XXI Wieku 2012

Yasumi – Instytut Zdrowia i Urody ŚWIDNICA – złoty certyfikat
Salo Urody Metamorfozy w Wałbrzychu – atelier Ewa Kosmala – srebrny certyfikat
Bio – Studio „Relaks” w Wałbrzychu – srebrny certyfikat

Na cztery firmy startujące w konkursie, jedna niestety nie zdobyła certyfikatu. Pamiętajmy jednak, że Program Dobos ma za zadanie nie tylko wyróżnianie najlepszych firm i gmin, ale także pomoc tym, u których pojawiły się problemy w zarządzaniu kadrami. Obszerne raporty, które otrzymują uczestnicy konkursu zawierają również cenne wskazówki i sugerowane kierunki zmian. Bywa często tak, że wystarczą dwa miesiące od wprowadzenia sugerowanych zmian i jakość obsługi powraca do normy z korzyścią dla firm i gmin oraz klientów korzystających z ich usług.

viagra